fbpx
Randevu ve Sorularınız İçin 0312 490 01 65

Sorularınız İçin!

Online Diyet

Diyetisyene gitmeye ihtiyacınız var fakat günlük hayatın temposundan dolayı vakit ayıramıyor musunuz? Diyete başlamak istiyorsunuz fakat yeterli motivasyona mı sahip değilsiniz? Pandemiden dolayı evinizden zorunda olmadıkça ayrılmak istemiyor musunuz? Yurt dışındasınız fakat alışkın olduğunuz yemeklerle bir diyet listesi hazırlatmak mı istiyorsunuz?

Tüm bu isteklere ortak bir cevap var:

Online Diyet Nasıl İşliyor?

Online diyet kilo problemi olan herkes için ideal bir çözüm. Diyetisyene ulaşma imkânı olmayanlara ya da yurt dışında beslenme alışkanlıklarına uygun diyet programlarına ulaşamayanlar için de çözüm sunuyor.

Dyt. Gülden Demir'e Sorabilirsiniz

Diyetisyeninizin bir telefon kadar yakınınızda olduğunu düşünün.

Sizden sağlık durumunuzu, klinik bulgularınızı ve beklentilerinizi alarak başlıyoruz.

Ardından size en uygun diyet listenizi hazırlıyor ve whatsapp üzerinden gönderiyoruz.

Sonrasında da her an sorularınıza cevap veriyoruz.

Dilerseniz ve ulaşım imkanınız varsa ölçümler için sizi ofisimize davet ediyoruz.

Her an profesyonel diyetisyen desteği ile motivasyonunuzu yüksek tutuyoruz ve düzenli takibe devam ediyoruz.

beslenme programı ile zayıflama paylaşımı
Soğuk Lipliz ile Zayıflama Paylaşımı
Fokuslu ultrason ile yag yakımı paylaşımı
Ultrashape ve diyet ile yağ yakımı paylaşımı
Diyet ile yağ yakarak zayıflama paylaşımı
Diyet motivasyonları paylaşımı
Diyet ile zayıflama paylaşımı
Diyet ile zayıflama paylaşımı
Diyet ile zayıflama paylaşımı
Diyetisyen yağ yakımı paylaşımı

Şimdi Online Diyete Başlayın!

Online diyet konusunda bilgi almak ya da hemen online diyet hizmeti almak için sağ alttaki iletişim butonunu, sayfanın başındaki formu ya da iletişim sayfasındaki bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Dyt. Gülden Demir'e Sorabilirsiniz

Online Diyet ile Destek Alabileceğiniz Alanlar

Sporcu Beslenmesi, Sporcu Diyeti
Sporcu Beslenmesi, Sporcu Diyeti

Sporcu Beslenmesi

Aktif bir spor hayatı olan sporculara yönelik sağlıklı beslenme ve fiziksel performansı üst düzeyde tutmak için hazırlanan özel diyet programları. Sporcu başarısında bir çok faktör söz konusudur, beslenme de bu faktörlerin en önemlilerindendir.

Çocuklara Özel Beslenme Önerileri
Çocuklar için Diyet Programı

Çocuklarda Beslenme

Bebeklerin tamamlayıcı besinler ile tanışmasından, iştahsız çocuklarda beslenme yönetimine, hassasiyetleri olan çocuklarda beslenme programları hazırlanmasına kadar bir çok farklı başlıkta çocuklar için diyetisyen desteği sunuyoruz.

Gebelik Diyabeti
Hamilelikte online Diyet

Hamilelikte Beslenme

Hamilelik döneminde annenin sağlıklı beslenmesi hem anne için hem de bebek için büyük bir önem taşır. Bu nedenle annelerin yediklerine bu dönemde daha çok dikkat etmeleri gerekir. Hamilelikte beslenmeye dikkat edilmezse bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişiminde ya da annenin sağlığında olumsuz durumlar baş gösterebilir. 

Anne Sütünün Önemi ve emzirme döneminde dikkat edilmesi gerekenler
Emzirme döneminde online diyeti

Emzirme Döneminde Beslenme

Emzirme döneminde bazı besin ihtiyaçları gebelik döneminden daha fazla olduğu için anneler emziren anne diyeti uygulamaya başlar. Bu diyetler doğrudan annenin kilo vermesine yönelik yani zayıflama odaklı diyetler değildir. Emzirme dönemi de anneleri beslenmelerine çok dikkat etmeleri gereken bir dönemdir.

Gluten - Çölyak Hastalığı ve Diyet Tedavisi
Hastalıklarda online diyet

Hastalıklarda Beslenme

Diyabet, çölyak, gluten hassasiyeti, insülin direnci ve daha bir çok başlıkta nasıl bir beslenme programı izlediğiniz hayat kalitenizi doğrudan etkilemektedir. Beslenme alışkanlıklarınızı tamamen değiştirmeden, diyet yaparken mutlu olacağınız programlar ile size destek olmak için buradayız.

Diyet Yaparak Bölgesel İncelme Mümkün Mü?
Zayıflama ve sağlıklı beslenme

Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme

Fazla kilolarınızdan mı şikayetçisiniz, beslenme alışkanlıklarınız sağlık problemlerine mi sebep olmaya başladı, diyete başlamak istiyorsunuz fakat başaramıyor musunuz? Online diyet tam siz göre. Bir telefon kadar yakınınızdayız ve ihtiyacınız olan motivasyon için destek olmaya hazırız.

En Güncel Yazılar
Diyetisyen Gülden Demir kliniğinde Yücel Demir ile

Online Diyet

Diyetisyen Gülden Demir
|

Diyetisyene gitmeye ihtiyacınız var fakat günlük hayatın temposundan dolayı vakit ayıramıyor musunuz? Diyete başlamak istiyorsunuz fakat yeterli motivasyona mı sahip değilsiniz? Pandemiden dolayı evinizden zorunda olmadıkça ayrılmak istemiyor musunuz? Yurt dışındasınız fakat alışkın olduğunuz yemeklerle bir diyet listesi hazırlatmak mı istiyorsunuz? Tüm bu isteklere ortak bir cevap var: Online Diyet…

İnsülin Direnci Nedir?

İnsülin Direnci & Diyet

Diyetisyen Gülden Demir
|

İnsülin direnci, diyabet (şeker hastalığı), kalp ve damar hastalıkları, obezite gibi daha ciddi sağlık problemlerine yol açabileceği için erken dönemde fark edilmesi ve dikkat gösterilmesi gereken bir tür metabolik sendromdur. Hormonlara ilişkin bir rahatsızlık olan insülin direncinin kişide var olup olmadığı endokrinoloji ve dahiliye branşlarında yapılacak incelemeler ile teşhis edilebilmektedir.…

Soğuk Dalga Terapisi Ankara

Ankara'da Soğuk Dalga Terapisi

Diyetisyen Gülden Demir
|

Soğuk dalga terapisi ile bölgesel incelme ve selülit görünümünde iyileşme sağlanabilmektedir. Ankara’da soğuk dalga terapisi randevusu, bilgi ve fiyat talepleriniz için 0312 490 01 65 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Sağ altta yer alan iletişim butonunu kullanarak diğer iletişim kanallarından da bize yazabilirsiniz. Yazının devamında soğuk dalga terapisi hakkında sık sorulan…

Dyt. Gülden Demir'e Sorabilirsiniz

ESTETİK CERRAHİ İLE UYGULANAN DİYET PROGRAMLARI

Günümüzde vücut şekillendirmeye yönelik estetik cerrahi yöntemleri oldukça talep görmektedir. Kişiler zayıflama hayali ile liposuction ( infrasonic tickle liposuction, lazer yardımlı liposuction, lazer lipoliz vs) veya abdominoplasti yaptırmak isteseler de, aslında bu cerrahi yöntemler vücut şekillendirmeye yönelik hastaları mutlu ve motive eden operasyonlardır. Operasyonlar sonrası beslenmeye daha çok dikkat edilmesi gerekli olmakla beraber çoğu zaman ihmal edilen bir konudur.

bölgesel zayıflama, soğuk lipoliz, odaklı ultrason
liposuction - lipomatik ile bölgesel zayıflama advertorial